Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

Müügitingimuste kehtivus Tarbijale (eraisikust ostjale)
Müügitingimused kehtivad himmeli.net Veebipoest eraisikust ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtte Viiskanda OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ostmisel.

Veebipoe himmeli.net isikuandmete vastutav töötleja on Viiskanda OÜ (registrikood 11501136) asukohaga Muru talu, Ohtu küla, Lääne-Harju, Eesti, tel +372 514 1416 ja e-mail: urmasveersalu@gmail.com.

Veebipoe himmeli.net isikuandmete vastutav töötleja on Viiskanda OÜ, maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Hinnainfo
Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu, ettevõte ei ole käibemaksukohuslane.
Hinnale ei lisandu tasu toote/toodete kättetoimetamise eest.
Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni, tavajuhul 24 tundi.
Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel himmeli.net.

Tellimuse vormistamine
Lisage soovitud tooted ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks tuleb läbida kaks etappi: Ostukorv ja Kassa. Ostukorvi etapis vaadake üle tooted ja hinnad ja vajutage “Edasi”. Kassa etapis täitke vajalikud väljad, valige sobiv kohaletoimetamise viis ja sobiv maksmisviis ja vajutage “Maksma”.
Makse tehakse eurodes ja seda saab teha pangalingiga (SEB, Swedbank, LHV, Luminor jt).
Täitke Kassa leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Müügilepingu jõustumine
Kauba müügilepinguga kohustub Veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva või valmistatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 24h möödudes alates tellimuse vormistamisest.
Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

Kohaletoimetamine
Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Veebipood tellimuse ning saadab pakiautomaati (Omniva, DPD, Itella SmartPOST) või saadab Omniva maxikirjaga. Kaup tuuakse kohale hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.
E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

KAUBA TAGASTAMINE

Kuidas tagastada kaupa
Kauba tagastamiseks tuleb esitada hiljemalt 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist taganemisavaldus ning saata see aadressile urmasveersalu@gmail.com.
Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Ostusumma tagastamine
Veebipood himmeli.net tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Millisel juhul tagastamisõigus ei rakendu
Üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.